شخصی سازی
فارسی انتخاب زبان US
  • شعار سال 2023 سازمان جهانی هواشناسی : آینده هوا ، اقلیم و آب در گذر نسل ها
  • تلفن گویای هواشناسی البرز به شماره 134 طی 24 ساعت در خدمت شهروندان گرامی می باشد
  • شعار سال 1402 : مهار تورم و رشد تولید
1401/05/03

آیین تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل هواشناسی استان البرز

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان البرز ؛ جلسه تودیع و معارفه ذیحساب اداره کل هواشناسی استان البرز با حضور جعفری مدیر کل اداره امور اقتصادی و دارائی ، امیرزاده معاون نظارت مالی و رئیس خزانه امور اقتصادی و دارایی و بهارونداحمد مدیرکل هواشناسی استان در سالن جلسات این اداره کل برگزار گردید.
در این جلسه آرش بهارونداحمدی ضمن خوش آمدگویی به حضور مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان و همکاران ایشان با تشکر از زحمات و تعاملات سازنده بهزاد میرزائی ذیحساب گفت : امیدواریم که  این  تعامل، همکاری، همفکری و اهتمام در رفع مشکلات و موانع اعتباری و توجه به رعایت دقیق قوانین و مقررات با  حضور سرکار خانم طاهره جلیل زاده اردهائی و با برنامه ریزی  و سیاست های اجرایی و نظارتی ایشان نیز در پیشبرد اهداف این اداره کل ادامه یابد.
بنابر این گزارش؛ جعفری مدیرکل اقتصادی و دارایی استان البرز نیز از خدمات بهزاد میرزائی  تقدیر و سرکار خانم طاهره جلیل زاده اردهائی را به عنوان ذیحساب جدید این اداره‌کل معرفی کرد.
در پایان این جلسه "سرکار خانم طاهره جلیل زاده اردهائی"  به عنوان ذیحساب جدید اداره کل هواشناسی استان البرز معرفی شد  و از زحمات بهزاد میرزائی با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.

عکس های خبری